parallax background

O nas

 

Jako brokerzy usług ubezpieczeniowych, od 26 lat aktywnie wspieramy bezpieczny rozwój biznesu. Tworzymy optymalne pakiety ubezpieczeniowe, w pełni dostosowane do specyfiki działalności i potrzeb każdego z klientów.

Przeanalizujemy sposób działania Twojej firmy, rodzaj prowadzonego biznesu oraz sytuację rynkową – dzięki temu poznasz najlepsze propozycje ubezpieczeń. Co ważne, będą one korzystne cenowo – dzięki udanej współpracy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, wynegocjujemy dla Ciebie indywidualne rabaty.

W ten sposób oszczędzisz czas i pieniądze – zyskasz też gwarancję pełnego, rzetelnego wsparcia na każdym etapie trwania umowy. Zadbamy o wszelkie kwestie administracyjne, dokumentację i prawidłowy przebieg postępowania w przypadku wystąpienia szkody.

Do Twojej dyspozycji będzie dedykowany zespół specjalistów z różnych dziedzin, m.in.: rzeczoznawca techniczny, doradca ADR, prawnik i likwidator szkód.

Wszystko po to, byś czuł się w pełni bezpiecznie i mógł skupić się na tym, co najważniejsze: Rozwoju biznesu, budowaniu przewagi konkurencyjnej i realizacji celów Twojej firmy

doświadczony_zespol

Doświadczony zespół

Wszechstronne zaangażowanie – specjaliści z różnych dziedzin
sprawna_likwidacja

Sprawna likwidacja szkód

Wsparcie na każdym etapie, aż do wypłaty odszkodowania
pro_Obszar roboczy 1 kopia 33

Nowoczesny system IT

Elastyczna, niezawodna platforma obsługowa i administracja online
pro_Obszar roboczy 1 kopia 34

Pełne bezpieczeństwo

Polisa OC brokera: dodatkowe zabezpieczenie i podwójna ochrona
parallax background

Opowiedz nam o Twoim biznesie

Zaproponujemy Ci ubezpieczenia, dzięki którym będziesz mógł skupić się na bezpiecznym realizowaniu celów.

Ogranicz ryzyko i minimalizuj koszty nieprzewidzianych wypadków!